Blog

Kreatywna przestrzeń - jak stworzyć ją w Twoim biurze?
Data dodania: 17/09/2020
Kreatywna przestrzeń - jak stworzyć ją w Twoim biurze?

Przestrzeń kreatywna to pewne przełamanie utartych schematów i norm. Pobudza do myślenia twórczego, które wbrew pozorom świetnie wpływa nie tylko na pracowników, których praca wymaga wybitnej kreatywności. Zwiększenie efektywności, zaangażowania i inspiracja do intensywnego poszukiwania rozwiązań - to tylko niektóre korzyści wynikające ze zmiany otoczenia. 

Jak możemy bez dużych nakładów zmienić nasze biura w przestrzeń przyjazną dla kreatywności? 
 

Postawmy na kolor!
 

Nie od dziś wiadomo, że kolory w pomieszczeniu, w którym się znajdujemy, mają ogromny wpływ na nasz nastrój i samopoczucie. Jaki efekt możemy osiągnąć poszczególnymi kolorami?

Żółty - podnosi poziom optymizmu. Jest pogodny i rozwesela wnętrze. Sprzyja też relacjom międzyludzkim i zwiększa otwartość na informacje.

Niebieski - zwiększa zdolności obserwacyjne, pomaga w skupieniu. Pomaga się wyciszyć i opanować nerwy. 

Czerwony - pobudzający, stymuluje emocjonalność i intuicję 

Zielony - stymuluje praktyczne, innowacyjne myślenie. Sprzyja kontemplacji i pomaga w podejmowaniu decyzji. 

 

Jako przykład ciekawego wykorzystania kolorów w przestrzeni pracy przypominamy zdjęcie z naszej ostatniej realizacji!« Wróć


Zamów i umów się na wizytę
+48 511 727 774

Zamów wizytę on-line

Skorzystaj z formularza zamówienia

Zobacz więcej
Dlaczego warto wybrać nas?
ikona

Praktycznie

Wnętrze przede wszystkim ma służyć Tobie i Twoim bliskim. Wykonując projekt wychodzimy nie tylko z założeń estetycznych, ale także praktycznych i funkcjonalnych.
ikona

Bez ograniczeń

Niczym trenerzy rozwoju osobistego mówimy "ograniczenia są tylko w Twojej głowie". A potem wychodzimy o krok dalej i mówimy - technologia produkcji nie ograniczy tego, co w Twojej głowie powstało.
ikona

Profesjonalnie

Nasz zespół poprowadzi Cię przez wszystkie etapy realizacji. Pytania, wątpliwości czy trudności w wyborze - jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci stworzyć wymarzone miejsce do życia.